Description
Features:
- Wide Frequency Band 600-4000 MHz
- Low VSWR
- Low Insertion Loss
- Indoor & Outdoor Application IP65
- Widely used for In-building Solutions
- 2-year warranty
Specifications:
| SKU: | 859105 |
| FREQUENCIES: | 600-4000 MHz |
| NUMBER OF INPUTS: | 1 |
| NUMBER OF OUTPUTS: | 2 |
| INSERTION LOSS: | 1.0 dB |
| ISOLATION: | 20 |
| VSWR: | ≤1.35 |
| TOTAL INPUT POWER: | 50 W |
| IMPEDANCE: | 50 ohm |
| CONNECTORS: | N-Female |
Warning: Cancer and Reproductive Harm – www.P65Warnings.ca.gov










Reviews
There are no reviews yet.